O nás

RA RAUTY I Radek Žyla

"Naše rauty připravíme do posledního detailu pro každou příležitost. Od velkých akcí přes svatby až po menší večírky či oslavy."

Jsme opavská rodinná společnost pod vedením zkušeného kuchaře Radka Žyly. V gastronomii se pohybujeme už více než 25 let a od roku 2018 provozujeme také vyhlášenou opavskou restauraci Café Restaurant Mincovna.

Zajistíme pro Vás kvalitní a lahodné občerstvení od velkých akcí, po menší večírky. Ať už se jedná o konference, semináře, svatební hostiny, narozeniny, oslavy či smuteční hostiny. Naše nabídka je velmi pestrá a vybrat si lze z velkého množství pokrmů studené i teplé kuchyně.

Obrátit se na nás můžete i s ostatními doplňkovými službami, jež se týkají zajištění přípitku, nealkoholických či alkoholických nápojů nebo zapůjčení nádobí. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, tudíž se můžete těšit na gastronomický zážitek.

Veškeré námi připravené občerstvení dovezeme a nachystáme na Vámi určené místo v Moravskoslezském kraji. Působíme především v Opavě a jeho okolí. 

Čerstvé suroviny a lahodná jídla

Pro přípravu rautů dle Vaší představy používáme pouze čerstvé suroviny od lokálních dodavatelů a v letních sezónách používáme bio suroviny z vlastních zdrojů, které si sami pěstujeme. O přípravu výborných pokrmů se stará šéfkuchař Radek Žyla, který zajistí přípravu všech pokrmů.